KiAC 2021 збере найпопулярніших спеців! Модератором конфи стане Head of Product у SEOBrothers Олег Черкаський

KiAC 2021 збере найпопулярніших спеців! Модератором конфи стане Head of Product у SEOBrothers Олег Черкаський

Уже 4 листопада Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 збере крутих представників афіліат-індустрії для обговорення найактуальніших питань щодо залучення трафіку в ніші гемблінгу.

Модеруватиме конференцію популярний маркетинг-експерт, Head of Product у SEOBrothers Олег Черкаський.

Олег працює у сфері продакт-менеджменту та займається розвитком джерел трафіку у SEOBrothers. Компанія просуває сайти, поєднуючи знання в галузях SEO та маркетингу з творчістю, щоб підвищити відвідуваність і стимулювати продажі. Усі проєкти компанії займають перші позиції в запитах Google з тематики казино та беттінгу.

Модератор є експертом у сірих вертикалях бізнесу – гемблінгу, дейтингу, есе-ніші. Він має 12-річний досвід у просуванні продуктів зі старту проєкту до самоокупності та виходу на нові ринки.

У минулому Олег займався розвитком маркетингу в таких компаніях: Trionika, Lucky Labs, Cupid Pbl. Працював у великих проєктах у сферах SEO, Product management, арбітражу в Азії, Великій Британії та США.


Ще не придбав квиток на KiAC 2021? Швидше регайся та отримай максимальний апрув від крутого нетворкінгу та семи годин доповідей від провідних експертів сфери.

Приєднатися до конфи >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 96 голоси, середня 4.3 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.