Як запустити власний бізнес у гемблінг-вертикалі? На KiAC 2021 розповість засновник консалтингової компанії Jambling В’ячеслав Марухін

Як запустити власний бізнес у гемблінг-вертикалі? На KiAC 2021 розповість засновник консалтингової компанії Jambling В’ячеслав Марухін

Гемблінг – специфічна ніша зі своїми нюансами та підводним камінням. Попри це вона стрімко розвивається і є однією з найбільш прибуткових сфер.

Як почати свій бізнес у вертикалі онлайн-гемблінгу? Які моменти необхідно враховувати для його ефективного просування? І які наявні пороги входу на різні гео?

Про це на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 розповість засновник і головний виконавчий директор консалтингової компанії Jambling В’ячеслав Марухін. Захід відбудеться 16 червня.

Тема виступу експерта: «Операційний бізнес у вертикалі онлайн-гемблінгу».

Спікер розповість про специфіку роботи в ніші онлайн-гемблінгу та пояснить, як запустити й розвинути операційний бізнес у цій сфері. Він назве фінансові та ресурсні пороги входу на різні ринки, а також розгляне, як знайти кваліфікованих фахівців і сформувати команду професіоналів.

В’ячеслав відомий в арбітражному середовищі як Слава KievChief. Він партнер компанії з якісним трафіком під гемблінг Boolba Media і головний виконавчий директор фірми Jambling, яка консультує та запускає гральні проєкти.

Також В’ячеслав працював керівником відділу зі зв’язків із громадськістю в TopOffers.com, де займався PR, маркетингом, виходом на іноземні ринки, комплексним розвитком CPA-мережі та поліпшенням відносин із партнерами.

 


Приєднуйтеся до Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, щоб дізнатися від лідерів індустрії про нюанси запуску власного бізнесу в гемблінг-вертикалі!

Програма та реєстрація >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 83 голоси, середня 4.27 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.