Як успішно добувати трафік для гемблінг-оферів на СНД- і бурж-ринках? На KiAC 2020 розповість CEO Traffic Devils Олександр Слобоженко

Як успішно добувати трафік для гемблінг-оферів на СНД- і бурж-ринках? На KiAC 2020 розповість CEO Traffic Devils Олександр Слобоженко

Як почати співпрацювати безпосередньо з рекламодавцями в гемблінг-вертикалі? Як успішно добувати трафік через мобільні додатки? І якими мають бути робочі креативи для СНД- і бурж-оферів?

Про це 4 листопада на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020 розповість СЕО арбітражної команди Traffic Devils Олександр Слобоженко.

Тема виступу спікера: «Бурж і СНД у гемблінгу: як лити понад 50 тисяч депозитів на місяць».

Основні тези:

  • як вийти на рекламодавців і вибити кращі умови;
  • як створити якісні креативи для СНД- і бурж-оферів;
  • розроблення власних програм і залив у Store;
  • специфіка роботи із додатками iOS та Android.

Олександр – популярний арбітражник. Експерт у сфері партнерського маркетингу та СРА. До того як почати працювати на афіліат-ринку, він займався e-commerce-проєктами у сфері кіберспорту й онлайн-ігор.

У 2017 році Олександр заснував арбітражну команду Traffic Devils, яка працює в товарній і гемблінг-нішах. У спільноту входять досвідчені арбітражники, які успішно монетизують трафік із різних гео. Щомісяця команда генерує понад 50 000 депозитів.


Спеціальна пропозиція для тих, хто хоче максимально прокачати навички просування гемблінг- і беттінг-проєктів! Першим покупцям квитків на KiAC 2020 даруємо квитки на масштабний гральний івент Ukrainian Gaming Week 2020, який відбудеться 26-27 листопада.

Якщо ви купуєте квиток категорії «Бізнес», то отримуєте в подарунок квиток на виставку UGW 2020. А перші володарі VIP-квитків зможуть безкоштовно відвідати конференцію UGW за участю законодавців, українських та іноземних експертів, яка відбудеться в перший день заходу.


Приєднуйтеся до KiAC 2020, щоб познайомитися з Олександром і дізнатися, як отримувати високий профіт у роботі в гемблінг-вертикалі!

Програма івенту >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 77 голоси, середня 4.33 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.