Як утримувати користувачів у нових афіліат-проєктах? Дізнайтеся на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 від Head of Product у SEOBrothers Олега Черкаського

Як утримувати користувачів у нових афіліат-проєктах? Дізнайтеся на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 від Head of Product у SEOBrothers Олега Черкаського

Як правильно організувати знайомство користувача з інноваційним афіліат-проєктом? Як зацікавити й утримати його? Які інструменти для цього необхідні? 16 червня на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 корисними фішками у сфері маркетингу поділиться Head of Product у SEOBrothers Олег Черкаський.

Олег – досвідчений маркетолог і арбітражник, експерт сірих ніш бізнесу (gambling, dating, essay). Займався розвитком маркетингу в холдингах Lucky Labs, Cupid Pbl, Trionika.

Працював із великими проєктами зі США, Великобританії та Азії в напрямах SEO, product management та арбітражу. Олег має 12-річний практичний досвід у просуванні проєктів із нуля до самоокупності та масштабування на нові ринки.

Зараз спікер працює Head of Product в SEOBrothers. Він займається управлінням і просуванням продуктів, а також розвитком джерел трафіку у сфері гемблінгу та беттінгу. SEOBrothers – це агентство повного циклу SEO- та контент-маркетингу, яке допомагає підвищити відвідуваність сайту та стимулювати продажі.

На заході Олег виступить з інформативною доповіддю на тему «Ретеншн та онбординг для афіліат-проєктів нового покоління».


Приєднуйтесь до Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, щоб дізнатися від провідних фахівців гемблінг-ніші про новаторські інструменти для залучення та утримання гравців!

Докладніше про програму >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 53 голоси, середня 4.36 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.