Як зараз розвивається ринок gambling affiliate? На KiAC 2021 розповість CEO маркетингового холдингу mr.fish Юрій Тітков

Як зараз розвивається ринок gambling affiliate? На KiAC 2021 розповість CEO маркетингового холдингу mr.fish Юрій Тітков

Яка зараз ситуація на ринку партнерського маркетингу в гемблінг-вертикалі? Які тренди спостерігаються в ніші? І які зміни чекають на неї в найближчій перспективі?

Більше про gambling affiliatе як про глобальний ринок на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 розповість CEO міжнародного маркетингового холдингу mr.fish Юрій Тітков. Захід відбудеться 16 червня.

Експерт виступить із доповіддю на тему «Глобальний ринок gambling affiliate: учора, сьогодні та завтра».

Спікер представить факти та цифри про стан ринку партнерського маркетингу за останні кілька років і відповість на запитання, як на нього вплинула пандемія COVID-19. Юрій розповість про нішеві тренди та найперспективніші гео для роботи в гемблінг-вертикалі. Також він поділиться своїми прогнозами про те, як індустрія зміниться через кілька років.

Юрій володіє 20-річним досвідом ведення діяльності у сферах SEO та IT. Понад 15 років працює в маркетингу й понад 8 років – в iGaming-галузі.

Зараз він обіймає посаду CEO в mr.fish. Це martech-холдинг, юніти якого надають клієнтам у всьому світі послуги performance-based-маркетингу 360°. До складу холдингу входять маркетингове агентство Digital Chain, CPM-мережа Vadideo, CPA-мережа Papa Karlo, SEO-агентство Netcraft і біржа копірайтингу Copylancer.

Також Юрій – частий спікер провідних IT-конференцій, які відбуваються в Східній Європі.


Приєднуйтеся до Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, щоб дізнатися про нюанси успішної роботи в гемблінг-вертикалі!

Програма та реєстрація >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 87 голоси, середня 4.3 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.