Як за допомогою push-повідомлень лити трафік на беттінг-офери? Корисні рекомендації

Як за допомогою push-повідомлень лити трафік на беттінг-офери? Корисні рекомендації

Висока популярність спорту та розвиток букмекерського ринку сприяли тому, що беттінг став однією з найбільш перспективних ніш партнерського маркетингу. Арбітражники, які освоїли цю вертикаль, успішно добувають трафік для букмекерських контор та отримують високі доходи.

Зараз для роботи з беттінг-оферами використовують різні джерела трафіку. Один із найефективніших – це push-повідомлення.

У чому особливості беттінг-вертикалі? Чому кіберспортивні офери одні з найперспективніших на ринку? І як за допомогою push-повідомлень лити трафік на сайти букмекерів? Про все це – далі в статті.

Беттінг-вертикаль у 2020 році: найпопулярніші різновиди спорту для ставок

Беттінг-вертикаль у 2020 році

Під час роботи в беттінг-ніші арбітражники зливають трафік на офери букмекерських контор. Одна з головних особливостей цієї вертикалі – подієвість. Це означає, що для отримання профіту важливо стежити за всіма актуальними спортивними подіями, трендами букмекерського ринку та вчасно запускати рекламну кампанію.

Щоб успішно лити трафік на сайти букмекерських контор, корисно знати про найпопулярніші різновиди спорту для ставок. Згідно з інформацією Betting Insider, яка опублікована у 2019 році, найбільш популярні з-поміж бетторів футбол (43,5% ринку ставок), теніс (23,1%), баскетбол (8,5%), хокей (8,3%), волейбол (6,1%) і настільний теніс (5,5%), інші дисципліни (5%).

Беттінг-вертикаль у 2020 році

Джерело: Betting Insider

Злив трафіку на кіберспортивні офери: про що корисно знати арбітражнику?

У беттінг-ніші рекламну кампанію варто орієнтувати не тільки на тих користувачів, які стежать за змаганнями в традиційних різновидах спорту. Також її можна направляти й на шанувальників кіберспорту, популярність якого зростає з кожним роком.

Особливо актуальними ставки на кіберспорт стали саме навесні 2020 року, коли у всьому світі через пандемію COVID-19 ввели карантинні обмеження. У період, коли більшість чемпіонатів тимчасово зупинилися, а великі змагання були перенесені, саме esports став тим напрямом, завдяки якому беттори могли робити ставки, а в арбітражників зберігалася можливість заробляти, добуваючи трафік для БК. Це сприяло тому, що частка кіберспорту на ринку ставок почала збільшуватися.

В Україні esports-сфера також не стоїть на місці. Наприклад, у липні 2020-го стало відомо про те, що в київському готелі «Дніпро» планують створити простір, який буде повністю підготовлений для кіберспортивних івентів. А вже у вересні esports був визнаний офіційним різновидом спорту.

Хочете успішно лити трафік на esports-офери? Тоді варто вивчити особливості цільової аудиторії кіберспорту, зрозуміти, у яких країнах він найбільш популярний, і дізнатися про найбільш трендові відеоігри.

Взявши на озброєння цю інформацію, ви зможете підібрати ефективні джерела трафіку, створити цікаві банери та підготувати якісний контент.

Щоб максимально точно зорієнтувати рекламу за географічними показниками, ви маєте розуміти, з яким гео працювати. За даними Statista, у 2019 році кіберспорт був найбільш популярним у таких частинах світу:

 • Азійсько-Тихоокеанський регіон (АТР) – 57% світової аудиторії esports;

 • Європа – 16%;

 • Північна Америка – 12%;

 • інші країни – 15%.

гео кіберспорт

Джерело: Statista

Щодо найбільш популярних кіберспортивних ігор, то за даними NewZoo, у 2019 році у світі найпопулярнішою esports-дисципліною стала League of Legends. Прямі трансляції турнірів зібрали 348,8 млн годин переглядів. Далі йдуть CS:GO – 215 млн годин переглядів, Dota 2 – 198,8 млн годин, Overwatch – 109,9 млн годин і Hearthstone – 37 млн годин.

найбільш популярні кіберспортивні ігри

Джерело: NewZoo

А в СНД, згідно з відомостями порталу Esports Charts, у 2019 році передові позиції за загальним обсягом переглядів займали Dota 2 (113,8 млн годин переглядів), CS:GO (50,9 млн годин), Warface (4 млн годин), Hearthstone (3,4 млн годин), PUBG (2,7 млн годин).

Як просувати беттінг-офери завдяки пушам?

У 2020 році push-повідомлення – це одне із найбільш доступних джерел трафіку під беттінг. Щоб арбітраж у цій вертикалі приносив високий профіт, важливо вибрати відповідний офер, правильно визначити гео, вивчити цільову аудиторію, підготувати ефективну рекламну кампанію та за підсумком її реалізації проаналізувати результати своєї роботи. Розглянемо кожен із цих пунктів докладніше.

Пункт № 1. Вибір оферу

Партнерські програми пропонують широкий перелік оферів від різних букмекерських контор. Під час вибору тієї чи іншої пропозиції звертайте увагу на такі нюанси, як модель оплати, умови, дозволені способи просування, доступні промоматеріали тощо.

Найчастіше в беттінг-ніші рекламодавці пропонують арбітражникам такі моделі співпраці:

 • СРА – плата за дію. Арбітражник отримує виплату тоді, коли залучений ним користувач здійснив цільову дію, наприклад, поповнив депозит.

 • RevShare. За такої моделі оплати БК виплачує арбітражнику частину прибутку, яку вона отримала від залученого ним клієнта.

 • Гібридна. Поєднує в собі дві вищезазначені моделі оплати.

Новачкам у світі арбітражу радять вибирати СРА-офери. А роботу за RevShare і гібридною моделлю варто починати тоді, коли ви вже знаєтеся на тонкощах ніші та маєте досвід у зливі пуш-трафіку.

Окрім фінансового питання, переконайтеся в тому, що партнерська програма приймає трафік із push-повідомлень. Якщо такий варіант не буде передбачений офером, то ви не отримаєте оплату за залучених із їхньою допомогою користувачів.

Ще один нюанс, на який варто звернути увагу, – рекламні матеріали. Більшість партнерок у сфері беттінгу пропонують готові креативи, виконані в різних форматах. Але якщо матеріали для просування оферу відсутні, то вам доведеться розробляти їх самостійно, що вимагає певних знань і навичок.

Пункт № 2. Вибір гео

За грамотного підходу до створення та реалізації рекламної кампанії можна успішно добувати ліди з різних гео. Якщо ваша мета – залучення гравців завдяки push-повідомленням, то передусім варто звернути увагу на такі країни.

 • Tier 1 – держави з високою купівельною спроможністю. Для роботи з оферами букмекерських контор найкраще підійдуть країни Скандинавії, Канада та держави з англомовним населенням. Робота з такими гео вимагає високих бюджетів, але водночас приносить високий рівень конверсій.

 • Tier 3 – Індія та країни Африки. З цими країнами радять працювати арбітражникам, які тільки освоюють беттінг-нішу. Видобуток трафіку з вказаних регіонів обходиться дешевше. Водночас найкраще там конвертуються офери відомих брендів.

Пункт № 3. Аналіз цільової аудиторії

Складно добути якісний трафік та отримати високий профіт, не знаючи особливостей цільової аудиторії букмекерських контор. Тому для успішної роботи в беттінг-ніші важливо зрозуміти, на кого направляти рекламу, щоб вона приносила позитивний ефект.

Згідно з дослідженням партнерської програми Mostbet Partners і БК Mostbet, середньостатистичний беттор виглядає так. Це чоловік у віці від 25 до 34 років, який проживає у великому місті. Найчастіше ставки роблять люди, які одружені, мають повну загальну середню чи вищу освіту. Працюють потенційні клієнти БК в основному за найманням. Їхній дохід – середній чи трохи вище середнього.

Дівчата не часто роблять ставки в букмекерських конторах – менше ніж 10% від загальної кількості активних користувачів.

Окрім особливостей цільової аудиторії, також варто вивчити, які різновиди спорту найбільш популярні в тій чи іншій країні. Наприклад, у Європі на першому місці футбол, в Індії – крикет, а японці надають перевагу бейсболу.

Аналіз цільової аудиторії беттінг

Пункт № 4. Підготовлення рекламної кампанії

Рекламні кампанії для зливу трафіку з push-повідомлень умовно можна розділити на два різновиди:

 • Подієві. Пов’язані з певними матчами, турнірами та чемпіонатами.

 • Традиційні. Використовуються для залучення нових клієнтів.

Перший тип рекламної кампанії запускають перед великими чи значущими спортивними подіями, наприклад, Олімпійськими іграми чи чемпіонатом світу з футболу. У такі моменти цікавість людей до ставок на спорт значно зростає. Тому напередодні матчів та інших змагань арбітражник може злити на сайти букмекерських контор велику кількість трафіку та в результаті отримати високий профіт. Водночас важливо вчасно запустити кампанію, інакше годі й досягти бажаного результату.

Традиційні рекламні кампанії без прив’язки до спортивних подій підходять для лідогенерації нових клієнтів букмекерських контор.

Для просування беттінг-оферів використовують такі різновиди push-повідомлень:

Wow-push. Приклад: «Перемога! Олександр виграв $7546 на ставці «“Шахтар” – “Динамо”». Головна мета повідомлення – здивувати користувача. Такий різновид повідомлень рекомендують використовувати для залучення нових гравців і користувачів, які мають мінімальний досвід у парі. WOW-push може вести на прелендинг до статті, у якій описано, як беттор виграв велику суму в букмекерській конторі.

Wow-push

Подієвий пуш. Приклад: «“Барселона” – “Реал” Мадрид. Матч 22 листопада, суперкоефіцієнт. Роби ставку!». Повідомлення такого типу створюють під певну спортивну подію. Для отримання кращого результату в оформленні креативу використовують зображення гравців, емблеми клубів та інші елементи, які знайомі людям. Подієвий пуш має вести користувача на сторінку матчу, на результат якого приймаються ставки.

Подієвий пуш

Push-повідомлення з даними про бонус. Приклад: «БК Parimatch. $10 всім новим гравцям!». Завдяки пушам такого типу просувають бренд букмекерської компанії. Вони мають вести на красиво оформлений лендинг із даними про бонуси від букмекера, а потім на сторінку реєстрації.

Push-повідомлення з даними про бонус

Пункт № 5. Аналіз результатів

Щоб зрозуміти, наскільки успішна ваша рекламна кампанія, потрібно аналізувати її результати. На основі отриманих даних ви зможете прийняти рішення про те, чи варто вносити в неї якісь зміни.

Підсумовуючи кампанії, насамперед оцінюйте такі параметри:

 • СTR – метрика в інтернет-маркетингу, яка визначається як відношення кількості кліків на оголошення до кількості показів.

 • CR – коефіцієнт конверсії.

 • ROI – коефіцієнт, що показує рівень прибутковості чи збитковості кампанії.

Оцінювання СTR дасть змогу визначити, наскільки push-повідомлення були цікаві користувачам. Якщо аналіз покаже негативні результати, то в такому випадку варто змінити зовнішній вигляд креативу.

Аналіз CR-показника допоможе визначити, наскільки ваша кампанія ефективна. Наприклад, у беттінг-ніші воронка продажів найчастіше складається з таких етапів, як реєстрація на сайті БК і поповнення депозиту. Якщо кількість реєстрацій перевищує кількість внесень депозиту, то є ймовірність, що ви залучили недостатньо платоспроможну аудиторію чи погано її мотивували. Щоб поліпшити показники, необхідно підвищити якість креативів та орієнтувати їх на досвідченіших бетторів.

Окрім того, низький відсоток реєстрацій може бути пов’язаний із тим, що в креативах використовуються елементи, які вводять людей в оману. Наприклад, якщо пуш містить інформацію про заохочення за реєстрацію, то він принесе більше переходів, якщо дані правдиві та БК дійсно пропонує новим клієнтам бонуси.

І завершальний етап в аналізі рекламної кампанії – вивчення ROI. Якщо під час просування беттінг-оферу рівень збитковості досягає -20 %, то ще є шанс поліпшити показники завдяки використанню інших креативів чи зміни стратегії просування. Якщо ж ви пішли в мінус більше ніж на 20 %, то тоді варто змінити офер чи налаштувати рекламу на іншу аудиторію.


Докладніше про ефективні способи заробітку в нішах гемблінгу та беттінгу розкажуть на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020, яка відбудеться в листопаді.

Програма події >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 68 голоси, середня 4.32 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.