Як розвивається гемблінг-ринок України та на що чекати у 2022 році? На KiAC 2021 розповість співзасновниця Sayenko Kharenko Аліна Плющ

Як розвивається гемблінг-ринок України та на що чекати у 2022 році? На KiAC 2021 розповість співзасновниця Sayenko Kharenko Аліна Плющ

Легалізація гемблінгу в Україні відкрила перед іноземними операторами нові можливості для розвитку бізнесу. Що чекає на ринок у наступному році? 3 листопада на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 про це розповість партнерка юридичної фірми Sayenko Kharenko Аліна Плющ.

Спікерка розкриє тему «Рік після легалізації. Чого вже домоглися та яких юридичних змін варто очікувати на українському ринку гемблінгу у 2022 році?».

Вона озвучить актуальні дані про кількість виданих ліцензій, пояснить, чому так мало великих іноземних компаній вийшло на ринок України і що стримує подальший розвиток галузі.

Аліна – партнерка юридичної фірми Sayenko Kharenko. Експерт в управлінні приватним капіталом, корпоративними фінансами, M&A. Понад сім років бере активну участь у розробленні українського грального законодавства.

Спікерка регулярно надає консультації з таких питань: корпоративна реструктуризація, продаж цінних паперів та активів, створення трастових структур і спільних підприємств. Входить до складу Американської торговельної палати в Україні, Європейської бізнес-асоціації та Асоціації правників України.

Одна з найкращих юристок у сфері управління приватним капіталом згідно з довідником Who's Who Legal: Private Client 2015-2019. Загальний стаж роботи – понад 20 років.


Приєднуйся до Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021. Дізнайся першим, як розвиватиметься iGaming-індустрія в наступному році.

Придбати квиток на конфу >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 82 голоси, середня 4.32 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.