Як просувати гемблінг- і беттінг-продукти через Twitch і YouTube? На KiAC 2021 розповість СЕО ENTER ESPORT Олександр Довженко

Як просувати гемблінг- і беттінг-продукти через Twitch і YouTube? На KiAC 2021 розповість СЕО ENTER ESPORT Олександр Довженко

Щоб домогтися приголомшливих результатів у просуванні онлайн-казино, важливо використовувати різні канали трафіку. Досвідчені афіліати радять звернути увагу на платформи Twitch і YouTube, де відеоролики з виграшами в реальному часі збирають десятки тисяч переглядів і потрапляють у тренди.

Про те, як правильно зливати трафік із майданчиків для трансляції онлайн-відео та залучати нових клієнтів, 4 листопада на KiAC 2021 розповість експерт із роботи з лідерами думок, co-founder і CEO компанії ENTER ESPORT Олександр Довженко.

Спікер має 7-річний досвід роботи на ринку інфлюенсер-маркетингу. Обіймав посади співзасновника та комерційного директора в міжнародному рекламному агентстві ZLODEI. Компанія співпрацює з відеоблогерами та стримерами для залучення цільової аудиторії в нішах гемблінгу та беттінгу.

Олександр представить доповідь на тему «Просування гемблінг-/беттінг-продуктів через платформи Twitch і YouTube».

Він розповість, які є формати інтеграції брендів в YouTube. Поділиться кейсами та методами вимірювання конверсії. Олександр роз’яснить, як працювати зі стримерами в Twitch, розгляне особливості проведення прямих ефірів. Також він проаналізує різні точки входу бренду в кіберспорт.

Доповідь буде корисна тим, хто хоче активно співпрацювати з блогерами, щоб стабільно залучати трафік на сайти гемблінг- і беттінг-проєктів.

 


Приєднуйся до Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 та дізнайся, як рекламодавцю отримати максимум вигоди з відеосервісів.

Придбати квиток на конфу >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 80 голоси, середня 4.31 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.