Як обійти систему модерації Facebook? На KiAC 2021 новими фішками поділиться оwner криптопартнерки Altairlabs.pro Максим Шейко

Як обійти систему модерації Facebook? На KiAC 2021 новими фішками поділиться оwner криптопартнерки Altairlabs.pro Максим Шейко

Соціальні мережі банять рекламу гембли й ускладнюють процес просування проєктів. Щоб успішно пройти етап модерації та не втратити багатомільйонну ЦА, багато хто використовує клоаку в арбітражі.

Про те, чи можна обійтися без цього інструменту, 4 листопада на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 розповість owner приватної криптопартнерки Altairlabs.pro Максим Шейко.

Спікер виступить із доповіддю на тему «Facebook. Як потоваришувати із системою модерації, або Нові фішки обходу».

Він розповість про способи обходу модерації ФБ, які можна успішно застосувати в ніші гемблінгу. Також експерт докладно пояснить, як працювати з фанпейдж і розбанити її в разі блокування.

Максим – досвідчений арбітражник, популярний спеціаліст у сфері гемблінгу та криптовалюти. Займається створенням арбітражних команд.

Раніше володів мережею пабліків із прогнозами на кіберспорт.


Приходь на шосту KiAC – на тебе чекає море корисного контенту. Ти дізнаєшся, як лити в плюс з Facebook без клоакінгу та вивести сайт у топ пошукової видачі. До зустрічі на конфі!

Зареєструватися на івент >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 59 голоси, середня 4.34 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.