Як почати заробляти в Інтернеті? Партнерські програми для новачків

Як почати заробляти в Інтернеті? Партнерські програми для новачків

Сьогодні ресурси з товарами і послугами та інформаційні портали заробляють за допомогою партнерських програм. Партнерки допомагають залучати нових клієнтів і отримувати прибуток. Як новачкам приєднатися до партнерської програми і що необхідно знати, щоб співпраця сприяла заробітку? Пропонуємо з'ясувати.

Що таке партнерська програма і як вона працює?

Партнерська програма – вид співпраці між продавцем товару і сервісом, який готовий рекламувати його на власній платформі. Так власник товару має можливість залучити нових клієнтів і продати продукт, а партнер – отримати прибуток за сприяння у рекламі.

Як почати заробляти в Інтернеті? Партнерські програми для новачків - 1

Щоб почати заробляти таким чином, необхідно зареєструватися в одній із партнерських програм і почати розміщувати рекламні оголошення від продавців товарів на власному сайті.

Потім користувачі сайту будуть знаходити рекламні оголошення, дізнаватися про новий ресурс і переходити за посиланням.

Партнерські програми: що необхідно знати початківцям?

Як почати заробляти в Інтернеті? Партнерські програми для новачків - 2

Перед тим як почати розміщувати рекламні оголошення на власному ресурсі, новачкам слід запам'ятати декілька правил.

Реклама на тематичних майданчиках

Дуже важливо враховувати аудиторію сайту, на якому розміщуватиметься оголошення, тому що  тематика останнього має бути схожою зі спрямованістю сайту. Основна мета – не розчарувати аудиторію у діяльності ресурсу і зацікавити товаром партнера користувачів.

Якість рекламованого товару

Слід рекламувати перевірені товари, в якості яких немає сумнівів – для цього можна самостійно замовити і протестувати продукт. Так, власник ресурсу, який розміщує оголошення, буде впевнений, що не втратить довіри аудиторії.

Довіра партнерові

Важливо також звертати увагу на діяльність потенційного партнера і не поспішати з укладенням угоди. Спочатку слід проаналізувати, яку систему винагороди продавець пропонує за рекламу і як здійснюватимуться виплати.

Кількість реклами

Варто відстежувати кількість оголошень, які розміщені на сайті – посилань не повинно бути занадто багато, щоб інформаційний веб-сайт не трансформувався у рекламну платформу. Також важливо враховувати, що сума переходів за посиланням впливає на прибуток, тому важливо добирати оптимальну кількість оголошень.

Статистика

Як початківцям, так і досвідченим платформам варто вести статистику і спостерігати за результатами співпраці – це допоможе виявити ефективність дій на сайті та їхній вплив на дохід.

Поширені помилки новачків

У гонитві за прибутком від розміщення реклами майданчики можуть втратити власну аудиторію і в результаті залишитися без доходу. До цього можуть призвести поширені помилки, яких припускаються партнери-початківці.

Як почати заробляти в Інтернеті? Партнерські програми для новачків - 3

Неправильний вибір партнерської програми

Новачкові слід розпочати з реклами недорогих, але корисних товарів, на які є попит – це допоможе набратися досвіду і отримати довіру користувачів.
Неправильний вибір кількості партнерських програм
Коли є бажання отримати більший прибуток, новачки укладають угоди з багатьма партнерськими програмами одночасно, але це не впливає на збільшення доходу.
Краще починати співпрацю з двома-трьома партнерками, а після певного терміну проаналізувати результати роботи і у разі необхідності розширити мережу партнерських програм.

Залучення нецільових відвідувачів

Зі збільшенням кількості відвідувань сайту може скластися враження, що рекламований товар в будь-якому випадку когось зацікавить. Але такий підхід не дає позитивних результатів. Важливо пам'ятати, що користувачі відвідують платформу з певною метою, тому варто стежити за якістю і тематикою реклами.

Скільки можна заробити новачкам?

Певної суми можливого заробітку для новачків не існує. Розмір доходу залежить від певних чинників, наприклад, від вартості залучення трафіку і кількості потенційних покупців.

Як почати заробляти в Інтернеті? Партнерські програми для новачків - 4
Також важливо розуміти, що є різноманітні види партнерських програм – від цього залежать умови продавця товару. Гроші можуть виплачуватися за перехід за посиланням, демонстрацію оголошення на сайті, покупку продукту або дії на сайті власника товару.

Беручи участь у партнерській програмі, новачкові слід уважно обирати партнерів і не забувати про розвиток власного ресурсу, розміщуючи рекламні оголошення від сторонніх платформ.

Про партнерські програми детально розкажуть експерти на Kyiv iGaming Affiliate Conference.


Подробиці заходу та реєстрація – на офіційному сайті

 

 

Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції. Підпишіться та отримайте знижку на ваш квиток.