Як лити трафік на гемблінг із Facebook? На KiAC 2021 розповість співзасновник арбітражної команди ImproveTeam Вадим Волочнюк

Як лити трафік на гемблінг із Facebook? На KiAC 2021 розповість співзасновник арбітражної команди ImproveTeam Вадим Волочнюк

Як успішно лити трафік з Facebook на гемблінг-офер? Які креативи та підходи для цього використовувати і як працювати з європейськими гео? Дізнайтеся про це 16 червня на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 з доповіді співвласника арбітражної команди ImproveTeam Вадима Волочнюка.

Тема виступу спікера: «Нестандартні підходи до залиття gambling із Facebook».

Основні тези доповіді:

  • нові підходи в креативу під час залиття гемблінгу з Facebook;
  • нетривіальні підходи до залиття європейських гео із застосунків;
  • приклади статистики;
  • приклади підходів і креативів;
  • порівняльна характеристика гравців і їхніх LTV.

Вадим – арбітражник із 4-річним досвідом. У гемблінг-вертикалі працює три роки. Є співзасновником і керівником арбітражної команди ImproveTeam, яка вже понад півтора року займається залиттям трафіку переважно із соцмережі Facebook. До команди входить 14 осіб, і в основному вони спеціалізуються на арбітражі в гральній ніші. У 2020 році її оборот склав $800 000.

Вадим – співвласник сервісу ACC.CAB, який надає арбітражникам трастові орендні акаунти. Окрім цього, він автор онлайн-курсу Gambling із Facebook 2.0. і постійний учасник галузевих івентів, які проходять в онлайн- і офлайн-форматах.


Приєднуйтеся, щоб особисто поставити експерту запитання та дізнатися про найефективніші способи видобутку трафіку в гемблінг-ніші.

Програма івенту >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 94 голоси, середня 4.29 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.