Як лити на беттінг із TikTok? Розкаже team lead медіабаїнгової агенції ARBITA Богдан Дударенко на KiAC 2021

Як лити на беттінг із TikTok? Розкаже team lead медіабаїнгової агенції ARBITA Богдан Дударенко на KiAC 2021

TikTok входить до десятки найбільш популярних застосунків в App Store та Google Play. Кількість зареєстрованих користувачів – понад 800 млн, і сервіс можна використовувати для того, щоб ефективно лити на беттінг. Заманливо, чи не так?

Як це правильно зробити, 4 листопада на KiAC 2021 розповість Богдан Дударенко – team lead of TikTok media buyers в ARBITA.

Спікер розкриє тему «TikTok як нове джерело трафіку в арбітражі».

На івенті він пояснить, як правильно налаштовувати рекламний кабінет TikTok, поділиться робочою схемою, як лити на беттінг та отримувати профіт. Також він назве особливості бюджетування та таргетування в соцмережах, перерахує популярні гео.

Богдан у digital-маркетингу з 2017 року. Успішно ллє беттінг через TikTok, щоденний спенд на рівні $1000+. Середня рентабельність інвестицій у проєкт становить 300%.

Спеціалізується на просуванні у Facebook, Instagram, Google. Загальна кількість ніш, з якими він працював, перевищує 50. Раніше співпрацював зі StarLightMedia – найбільшою медіагрупою в Україні.


Приходь на KiAC 2021, щоб особисто поспілкуватися зі спікером і дізнатися про всі фішки щодо зливу трафіку з однієї з найпопулярніших соцмереж у світі.

Придбати квиток на конфу >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 70 голоси, середня 4.3 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.