Як ефективно управляти великими проєктами в гемблінг-сфері? На KiAC 2020 розповість засновник SEO.Capital Андрій Капельцов

Як ефективно управляти великими проєктами в гемблінг-сфері? На KiAC 2020 розповість засновник SEO.Capital Андрій Капельцов

Щоб реалізовані в гемблінг-сфері проєкти були успішними та приносили максимум прибутку, необхідно приділяти значну увагу менеджменту.

4 листопада на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020 про ефективне управління проєктами в гральній галузі розповість засновник і власник SEO.Capital Андрій Капельцов.

Спікер виступить із доповіддю на тему «Управління великими проєктами у висококонкурентному середовищі гемблінгу».

Андрій – експерт із побудови PBN і залучення трафіку. З 2004 року він досліджує алгоритми пошукових систем і впроваджує нові методи просування.

Спікер має великий досвід роботи в різних компаніях. Зокрема, у маркетинговому агентстві SEO-Studio він обіймав посаду керівника відділу досліджень та аналітики, а в EvoPlay – директора з маркетингу. В IT-компанії SEO Partners він працював на позиції СЕО. У Govitall і Devellar експерт обіймав посаду CBDO.

Сьогодні Андрій очолює компанію SEO.Capital, яка спеціалізується на генерації трафіку та пошуковій оптимізації сайтів.

Приєднуйтесь до події, щоб поспілкуватися зі спікером і поставити йому запитання.

Щоб більше дізнатися про головні тенденції на ринку азартних ігор, встигніть скористатися вигідною пропозицією! Купуйте квиток на KiAC 2020 категорії «Бізнес» та отримайте в подарунок квиток на гральну виставку Ukrainian Gaming Week 2020, яка відбудеться 26-27 листопада. А покупцям VIP-квитків даруємо безкоштовний квиток на конференцію UGW. Подарунок зможуть отримати тільки ті, хто першим купить квитки.


Програма >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 116 голоси, середня 4.29 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.