Як аукціонний механізм використовують для видання гральних ліцензій, – доповідь експерта з грального права в Velchev & Co. Наді Хамбеч на KiAC

Як аукціонний механізм використовують для видання гральних ліцензій, – доповідь експерта з грального права в Velchev & Co. Наді Хамбеч на KiAC

18 грудня на KiAC виступить експерт із грального права в Velchev & Co. Надя Хамбеч. Під час своєї доповіді вона розкриє основні принципи аукціонної механіки видання ліцензій на азартний бізнес. Спікер розгляне світовий досвід, слабкі та сильні сторони системи.

Надя – юрист із 15-річним досвідом роботи, фахівець із грального права. Вісім років була у складі штату Casino Technology – провідного болгарського виробника ігрового устаткування. З них чотири роки обіймала посаду директора юридичного департаменту компанії. Була членом Ради директорів Болгарської торгової асоціації виробників та операторів ігрової індустрії (BTAPII) протягом чотирьох років. У цей час активно займалася консультуванням уряду щодо прийняття нового грального законодавства в країні.

Три роки Надя була членом Юридичного комітету Європейської федерації ігор і розваг (EUROMAT). Була обрана повноправним членом The International Masters of Gaming Law (IMGL). З 2012 року вона веде юридичну практику в болгарській компанії Velchev & Co. У 2018-2019 роках працювала за контрактом у Microsoft, де виконувала обов’язки комерційного юриста в Німеччині.

На KiAC спікер розповість про «Використання аукціонного механізму для видання ліцензій операторам».

Головні тези доповіді:

  • міжнародний досвід видання ліцензій на ведення гральної діяльності за допомогою аукціону;

  • переваги та недоліки системи;

  • завдання, які вирішує аукціонна система;

  • аналіз досвіду країн, які запровадили цю систему.

Разом із Надею тему цієї доповіді на Kyiv iGaming Affiliate Conference висвітлить старший інженер із технічної відповідності в Gaming Laboratories International Серхіо Суарес.


Повна програма конференції >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 108 голоси, середня 4.29 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.