Підсумки круглого столу «Переродження грального ринку України» на KiAC

Підсумки круглого столу «Переродження грального ринку України» на KiAC

18 грудня 2019 року відбулася Kyiv iGaming Affiliate Conference. Ключовою темою обговорення стали легалізація грального бізнесу в Україні, а також застосування міжнародного досвіду щодо його регулювання.

У рамках конференції пройшла панельна дискусія на тему «Відродження грального ринку в Україні» за участі експертів у галузі грального бізнесу та представників влади, на яку, на жаль, не з’явились заявлені для участі депутати.

Учасники конференції, що були присутні в залі, вкрай емоційно висловили тривогу з приводу відсутності діалогу між бізнесом та владою в такому надскладному питанні, як легалізація грального бізнесу.

Вислухавши думку учасників конференції та узагальнивши позитивний міжнародний досвід реформування і регулювання гральної індустрії, а також врахувавши попередній негативний досвід деяких країн, учасники конференції звернулись до представника Президента в Херсонській області Юрія Гусєва з дорученням розмістити інформацію в соціальних мережах та звернутись до Президента з питанням про необхідність його залучення до доопрацювання законопроєкту «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» задля уникнення серйозних помилок, які можуть зробити законопроєкт недіючим і спровокувати негативні наслідки як в сфері азартних ігор, так і в суспільстві в цілому.

Учасники також звернулись до ЗМІ з проханням підтримати звернення до влади і посприяти залученню кваліфікованих спеціалістів для доопрацювання законопроєкту, щоб не допустити дискредитації ініціативи Президента прийняттям завчасного, непрофесійного документа.

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 89 голоси, середня 4.27 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.