Готові дивувати! Представляємо програму Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020

Готові дивувати! Представляємо програму Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020

4 листопада відбудеться Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020, яка присвячена практичному застосуванню партнерського маркетингу в гемблінг-вертикалі.

Цього року програма KiAC буде зосереджена на розборі реальних кейсів, розгляді трендових маркетингових рішень, порівнянні ефективних і застарілих методів монетизації трафіку, а також обговоренні юридичного боку роботи афіліатів. Завдяки цьому кожен зможе отримати користь від відвідування івенту!

Чим здивує програма KiAC 2020?

На Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020 гостей чекають експертні доповіді відомих спікерів, круглий стіл за участю провідних юристів, демозона з передовими рішеннями від галузевих компаній, два формати нетворкінгу та закрита вечірка.

Про спікерів та їхні доповіді

Представляємо перших спікерів, які виступлять на заході:

  • Андрій Капельцов – експерт із побудови PBN і залучення трафіку, засновник і власник SEO.Capital.

Тема виступу: «Управління великими проєктами у висококонкурентному середовищі гемблінгу».

  • Інна Бабич – експертка з 10-річним досвідом роботи в гральній сфері. Засновниця партнерської програми Gagarin Partners.

Спікерка розкриє тему «Досвід побудови успішної команди в гемблінгу до легалізації та після».

  • Георгій Рисак – фахівець у галузі пошукової оптимізації, керівник відділу SEO в Develux.

Тема доповіді: «Як робити SEO в гемблінг-ніші під західні ринки».

Також на конференції експерти розкажуть про способи отримання високого ROI під час зливу трафіку з Facebook на гемблінг-додатки, зміни в поведінці користувачів, правильне проєктування ланцюжків контенту та їхнє доставлення через новітні інструменти таргетингу. Окремо спікери пояснять, що перестало працювати в контент-маркетингу для b2b-аудиторії, як вибирати рекламні формати під час кризи та які канали просування найкраще використовувати.

Про круглий стіл

У межах конференції відбудеться круглий стіл про особливості переродження грального ринку України після набуття чинності закону про легалізацію гемблінг-бізнесу. В обговоренні візьмуть участь юристи-практики. З-поміж них:

  • Аліна Плющ – партнерка юридичної фірми Sayenko Kharenko, співзасновниця Української асоціації ігрової індустрії.

  • Артем Кузьменко – юрист практики корпоративного права та M&A, партнер юридичної фірми Eterna Law.

Про демозону

У демозоні KiAC 2020 будуть представлені стенди компаній, які постачають продукти та послуги для iGaming-сфери.

Гості події отримають можливість ознайомитися з новинками ринку та рішеннями, які зарекомендували себе, а також зможуть домовитися з експонентами про подальшу співпрацю.

Про нетворкінг і вечірку

Щоб конференція виявилася максимально корисною для кожного відвідувача, нетворкінг на KiAC 2020 буде реалізований в онлайн- і офлайн-форматі.

На місці проведення заходу організують speed-dating, під час якого гості знайомитимуться одне з одним та обмінюватимуться контактами. А продовжити спілкування в неформальній атмосфері власники VIP-квитків зможуть на закритій вечірці.

Для нетворкінгу в онлайн-режимі запустили Telegram-чат. Там учасники та відвідувачі івенту ділитимуться новинами, ставитимуть одне одному запитання, публікуватимуть актуальні пропозиції та домовлятимуться про зустрічі.

Програма KiAC 2020 майже закрита. Квитки всіх категорій уже в продажу.


Приєднуйтеся до події, щоб дізнатися про тренди в гемблінг-вертикалі, вивчити ефективні рішення для видобутку трафіку й особисто познайомитися з лідерами індустрії!

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 80 голоси, середня 4.31 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.