Голова юридичного відділу Law & Trust International Тетяна Клименко – спікер і модератор Kyiv iGaming Affiliate Conference

Голова юридичного відділу Law & Trust International Тетяна Клименко – спікер і модератор Kyiv iGaming Affiliate Conference

У чому особливості систем, призначених для моніторингу діяльності гральних операторів? Як вони застосовуються в інших країнах? Про це 18 грудня на Kyiv iGaming Affiliate Conference розповість голова юридичного відділу компанії Law & Trust International Тетяна Клименко. Також вона стане модератором конференції.

Спікер представить доповідь на тему «Системи фінансового та податкового моніторингу діяльності гральних операторів».

Основні тези:

  • система онлайн-моніторингу фінансової діяльності операторів;

  • контроль податкових відрахувань;

  • створення резервного фонду для виплат гравцям.

Про роботу моніторингових систем спікер розповість на прикладі низки іноземних країн.

Тетяна – юрист, який спеціалізується на міжнародному праві, експерт у сфері корпоративного та податкового права. Вона старший юрист і керівник юридичного відділу Law & Trust International – міжнародної компанії, яка надає широкий перелік послуг у різних галузях права та веде свою діяльність у понад 135 юрисдикціях.

Спікер займається податковим структуруванням і створенням міжнародних холдингових структур в індустрії азартних ігор, надає послуги з ліцензування гемблінг-бізнесу. Також вона фахівець із платіжних рішень для гральних компаній, що містять у собі процесинг, відкриття рахунків, зворотні виплати на карти тощо.

Серед досягнень Тетяни успішні кейси реєстрації компаній і супроводу клієнтів у Великобританії, Швейцарії, Китаї, Індії, ОАЕ, Бангладеш та інших країнах. Вона займалася відкриттям різного виду рахунків для фінансових організацій, великих компаній і холдингів, а також рахунків, пов’язаних із гральним бізнесом і криптовалютою.


Тетяна не тільки розповість про системи моніторингу, які використовуються в індустрії азартних ігор. Вона стане модератором Kyiv iGaming Affiliate Conference. Експерт надасть спікерам необхідну підтримку та допоможе налагодити комунікацію між доповідачами та гостями.

Докладніше про програму та учасників події >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 118 голоси, середня 4.29 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.