Голова ВСПІР Ігор Макієвський – учасник круглого столу KiAC про переродження гемблінгу в Україні

Голова ВСПІР Ігор Макієвський – учасник круглого столу KiAC про переродження гемблінгу в Україні

Як створити для азартного бізнесу оптимальні умови розвитку та налагодити роботу регулювальних органів? Свою думку з цієї теми висловить голова ВСПІР Ігор Макієвський, який візьме участь у дискусії про розвиток грального ринку України на Kyiv iGaming Affiliate Conference.

Експерт протягом дев’яти років обіймає посаду голови Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців галузі відпочинку та розваг (ВСПІР) – організації, яка захищає інтереси гральних операторів країни. У його компетенцію входить представляти роботодавців зі сфери гемблінгу в діалозі з Кабінетом міністрів України.

Ігор входить до складу української Ради Федерації роботодавців. Брав участь у роботі команди з оцінки законопроєкту про регулювання гральної галузі, представляючи позицію українських бізнесменів.

Спікер виступить на круглому столі «Переродження грального ринку України», який відбудеться 18 грудня на KiAC. Учасники обговорять наявні варіанти законопроєктів і можливі сценарії, за якими розвиватиметься гемблінг-індустрія після легалізації.


Дізнатися більше про ключові теми конференції та спікерів ви можете тут >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 69 голоси, середня 4.28 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.