Екскурсія до демозони Kyiv iGaming Affiliate Conference 2019, частина 3. Відгуки Quints, SupportLAB і LPB Bank

Екскурсія до демозони Kyiv iGaming Affiliate Conference 2019, частина 3. Відгуки Quints, SupportLAB і LPB Bank

Розповідаючи про демозону другої Kyiv iGaming Affiliate Conference, ми вже розглянули грального оператора PokerMatch і розробника онлайн-казино SoftGamings, а також партнерську програму TruePlay та міжнародне маркетингове агентство Digital Choo (DC).

У цьому огляді на вас чекає інформація про експонентів Quints, SupportLAB і LPB Bank.

Quints – розробник софту для афіліат-маркетингу та медіабаїнгу.

SupportLAB – аутсорсинг-компанія, яка надає широкий перелік послуг із роботи з клієнтами для грального бізнесу.

LPB Bank – банк, який пропонує технологічні та фінансові рішення, що дають змогу приймати платежі за послуги або товари з будь-якої точки світу.

«Всіляко допомагаємо полегшити життя та автоматизувати завдання». Quints

У демозоні були представлені найрізноманітніші галузеві компанії. Та попри це продукт Quints виділявся на їхньому тлі. Багатьох афіліатів зацікавив софт, який здатний полегшити їхню роботу.

«Мені подобається динаміка івенту. Ми були на цій конференції минулого року. Видно, як вона росте, стає різноманітнішою та зручнішою для роботи, є багато цікавих спікерів. Молодці, робіть подібне частіше», – залишив відгук про подію CMO в Quints Едуард Рогов.

 

Він розповів, що відбувалося на стенді компанії: «Передусім представляємо наш продукт – рішення для афіліат-маркетингу, які орієнтовані на ентерпрайз-клієнта. І, відповідно, всіляко допомагаємо полегшити їм життя та автоматизувати завдання.

 

Питають найчастіше про ціну. Але це теж досить кастомна штука, ми намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного та запропонувати оптимальні умови. Це вже йде, як правило, до функціоналу».

Також до стенда Quints відвідувачів приваблювала можливість поставити запитання спікеру конференції Роману Буту – засновнику стартапу.

«У нас є можливість підійти до інших стендів у пошуку потенційних клієнтів». SupportLAB

Ще один цікавий сервіс, представлений у демозоні, також знайшов свою аудиторію. Представники партнера з обслуговування та утримання гравців SupportLAB не тільки приймали гостей на стенді, а й відвідували інших експонентів

«Про конференцію можу сказати, що все дуже добре. Дуже подобається, що вибрали правильне приміщення та цікавих спікерів», – відгукнулася про івент Надія з SupportLAB.

«У кожної компанії, яка представлена тут зі стендом, є одна мета – знайти потенційних партнерів. Усі відвідувачі, які до нас підходять, цікавляться нашими послугами. Також і в нас є можливість підійти до інших стендів у пошуку потенційних клієнтів», – зазначила Надія.

«Тут дуже багато афіліатів і цікавих людей». LPB Bank

Серед унікальних за своєю пропозицією експонентів у демозоні також брав участь латвійський банк LPB. Його послуги представляла професійна команда, яка з готовністю відповідала на запитання відвідувачів.

«Усе дійсно добре організовано. У вас приємна публіка, непоганий кейтеринг для України та дуже цікаві спікери. Щоправда, ми не багато доповідей встигли прослухати, бо весь час перебуваємо в демозоні, а вона в окремому залі. Але ті, що чули – чудові», – поділився думкою про подію старший менеджер із продажу та роботи з клієнтами в LPB Bank Антон Балтін.

Про цілі участі й інтерес гостей Антон розповів: «Ми латвійський банк і приїхали насамперед за клієнтами, яким необхідний процесинг. Тут дуже багато афіліатів і цікавих людей, але саме нашої клієнтської аудиторії малувато.

 

Пропонуємо повноцінний банківський сервіс, що містить у собі відкриття розрахункових рахунків та інтернет-еквайринг. Деякі відвідувачі запитують, чи візьмемо ми неліцензійний бізнес, а нам, само собою, це не підходить. Але є клієнти, яким дійсно цікаво те, чим ми займаємося. Це стартапи з правильним поглядом на майбутнє, які планують отримувати ліцензії, запускати свої сайти та вести бізнес».

Серію матеріалів про демозону завершить огляд стендів агрегатора Slotegrator, букмекерської компанії Favbet та маркетингового агентства ZLODEI з відгуками їхніх представників.


Читайте также пострелиз Kyiv iGaming Affiliate Conference 2019>>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 83 голоси, середня 4.29 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.