Ексклюзив: на конференції Kyiv iGaming Affiliate відбудеться перша презентація нової партнерки на блокчейні

Ексклюзив: на конференції Kyiv iGaming Affiliate відбудеться перша презентація нової партнерки на блокчейні

Чи можна розв’язати проблеми афіліат-маркетингу завдяки блокчейну та як технологія змінила гемблінг-ринок загалом? Про це гостям Kyiv iGaming Affiliate Conference розповість СМО компанії TruePlay Людмила Кривко.

Людмила Кривко – експерт у галузі digital- і affiliate-маркетингу з 7-річним досвідом. Керувала командами з просування топових гемблінг-брендів. З 2018 року Людмила обіймає посаду директора з маркетингу в блокчейн-проєкті TruePlay, який розробляє рішення для гральних компаній.

Людмила розкриє тему прозорого бізнесу для вебмайстрів та вперше проведе презентацію партнерської програми на блокчейні – TruePlay Affiliate Program. Поки це єдиний в індустрії робочий продукт, який зміг об’єднати блокчейн та афіліат-маркетинг. У межах виступу спікер розповість про еволюцію ринку гемблінгу, вплив криптовалюти та блокчейну на ринок, плюси та мінуси криптографіки та можливі рішення для афіліатів.

Тези виступу:

  • як блокчейн вплинув (насправді – ні) на ринок гемблінгу: очікування та реальність;

  • розв’язання проблем афіліатів завдяки блокчейну;

  • TruePlay Affiliates – перша в індустрії партнерська програма на блокчейні;

  • успішні кейси, зв’язки, конвертувальні типи трафіку.

Друга Kyiv iGaming Affiliate Conference відбудеться в столиці України 26 вересня. На заході будуть представлені найсвіжіші кейси від експертів гемблінг-індустрії.


Ознайомитися з повним списком спікерів можна тут >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 120 голоси, середня 4.26 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.