CMO Parimatch Africa Дмитро Бєлянін розкриє особливості азартного ринку Африки на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2019

CMO Parimatch Africa Дмитро Бєлянін розкриє особливості азартного ринку Африки на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2019

Що таке азартний ринок Африки? Чи є там гроші та які продукти користуються популярністю? Чи є сенс заходити туди зараз? Про це 26 вересня на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2019 розповість CMO Parimatch Africa Дмитро Бєлянін.

Дмитро працює у сфері маркетингу понад 10 років. Його основні спеціалізації – геймінг і гемблінг. Володіє досвідом в управлінні розподіленими міжнародними маркетинговими командами, стратегічному плануванні та поведінковій економіці.

Зараз експерт очолює маркетинговий відділ у компанії Parimatch Africa і займається популяризацією азартних ігор на Африканському континенті.

Тема виступу: «Ринок азартних ігор в Африці: що це та чи є там гроші?».

Головні тези доповіді:

  • аналіз і тренди африканського грального ринку;

  • що має більший попит: казино чи betting. Які типи ігор найпопулярніші;

  • портрет гравця;

  • де брати трафік, працюючи в цьому регіоні;

  • чи є зараз сенс йти на ринок Африки.

Parimatch – великий міжнародний холдинг, що надає беттінгові послуги. Компанія була заснована в Києві в 1994 році. Зараз вона представлена в безлічі країн, зокрема в Україні, Росії, Білорусі, Танзанії та на Кіпрі.

Відвідайте Kyiv iGaming Affiliate Conference 2019, щоб дізнатися про головні тренди індустрії від лідерів в онлайн-гемблінгу, беттінгу та CPA-маркетингу. Крім експертних доповідей, вас чекає демозона та продуктивний нетворкінг.

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 96 голоси, середня 4.29 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.