Що робити, якщо ваш сайт заблокували: короткий гайд з переїзду

Що робити, якщо ваш сайт заблокували: короткий гайд з переїзду

Блокування сайтів онлайн-казино — серйозна проблема для вебмайстра. Розв’язати її можна тільки через переїзд на інший домен. Як це зробити — читайте в нашому гайді.

1. Зареєструйте новий домен

Зареєструйте новий домен

Перше, що необхідно зробити, — зареєструвати новий домен під переїзд. Чи використовувати нове ім’я домену або ж узяти дроп — вирішувати вам. Головне — ви повинні переконатися: у вас є повний список URL-адрес на старому сайті, щоб нічого не загубилося під час переїзду.

Після цього необхідно повністю видалити або змінити будь-які посилання, які вказують на сторінку 404. Також фахівці рекомендують оновити всі посилання, які вказують на редирект, — вони повинні вести тільки на нові сторінки.

2.  Викачайте зі старого сайту всі дані

Викачайте зі старого сайту всі дані

Щоб наповнити новий сайт, необхідно викачати весь контент, який був на старому. Усі файли до єдиного найкраще перемістити в окрему папку на комп’ютер. Зробити це можна різними способами — через FTP або вбудований файловий менеджер на хостингу. Потім необхідно викачати базу даних MySQL. Для цього потрібно зайти в phpMyAdmin з білінг-панелі хостера та під’єднатися до бази даних необхідного сайту.

3. Оцініть стан трафіку

Оцініть стан трафіку

Зробіть копію своїх даних з Google Analytics — завдяки йому ви зможете швидко визначити, чи не загубився трафік після переїзду.

Якщо ви все-таки його втратити, експортуйте дані Analytics зі свого нового сайту та проведіть паралельне порівняння з даними зі старого. У більшості випадків втрата трафіку відбувається в окремих сторінок, а не у всього ресурсу.

Ви також можете визначити ваші найпопулярніші сторінки, використовуючи Ahrefs. Після переїзду вам потрібно звернути особливу увагу на ці сторінки та ретельно стежити за ними.

Якщо вони втрачають трафік — це ознака того, що дані не перенеслися зі старого сайту на новий належним чином. Оскільки саме ці сторінки найбільше впливають на позицію сайту в пошуковій видачі, втрата трафіку може відбитися на загальній ефективності ресурсу.

4. Імпортуйте дані на новий сайт

Імпортуйте дані на новий сайт

В імпорті даних немає нічого складного — найчастіше налаштування плагіна дають змогу зробити це автоматично. У базі даних в phpMyAdmin нового сайту необхідно відкрити вкладку «Імпорт», вибрати файл із даними з комп’ютера та запустити процес кнопкою «Вперед». Якщо ви робили дамп із того ж хостингу, налаштування змінювати не доведеться.

Викачування контенту на новий хостинг проводиться в аналогічний спосіб, через FTP або вбудований файловий менеджер. Слід враховувати: цей процес може зайняти досить багато часу.

5. Оновіть усі внутрішні посилання

Оновіть усі внутрішні посилання

HTML-посилання на новому сайті повинні вказувати на новий сайт, а не на старий. Це може здатися очевидним, але, переживши весь процес переїзду, ви швидко зрозумієте, яким сильним може бути бажання залишити посилання без змін — вони ж однаково будуть перенаправляти на новий URL. Але не піддавайтеся цій спокусі. Крім навантаження на сервер, яка знижує продуктивність сайту, редиректи можуть послабити ваш PageRank.

Ідеальний спосіб переписати посилання — виконати операцію пошуку та заміни у вашій базі даних. Операція повинна бути виконана так, щоб доменне ім’я оновилося без зміни структури папок (за умови, що ви зберігаєте структуру свого сайту). Уважно запишіть операції пошуку та заміни, щоб оновлювався тільки текст, який містить URL.

! Переконайтеся, що посилання не дублюються

Публікація двох версій URL призводить до дублювання контенту. Якщо канонізація URL налаштована правильно, такої проблеми бути не повинно. Однак фахівці рекомендують встановлювати правила перенаправлення посилань в .htaccess, щоб була доступна тільки одна версія сторінки. Переконайтеся, що всі посилання погоджені, щоб уникнути редиректу з внутрішніх посилань.

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 72 голоси, середня 3.81 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.