Чим здивує KiAC 2020? Популярні спікери, експертні доповіді, робочі кейси та море нетворкінгу. Вiдео

Чим здивує KiAC 2020? Популярні спікери, експертні доповіді, робочі кейси та море нетворкінгу. Вiдео

4 листопада відбудеться Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020 – захід про практичне застосування партнерського маркетингу в гемблінг-ніші. На івенті виступлять провідні експерти афіліатного ринку, які розберуть кейси монетизації трафіку та дадуть рекомендації щодо отримання високого профіту під час роботи з різними гео.

На конференції спікери поділяться секретами просування гемблінг-ресурсів, розкажуть про вплив масштабних акцій на афіліат-бізнес та особливості SEO-оптимізації сайтів під західні ринки. Окремо експерти розглянуть специфіку управління великими проєктами та розберуть, як успішно генерувати депозити на СНД- і бурж-ринки. А під час круглого столу популярні юристи обговорять тонкощі переродження грального ринку України.

Ключова перевага KiAC – у якісному нетворкінгу! Тому в цьому році в межах івенту будуть створені максимально комфортні умови для спілкування та заведення корисних знайомств як в офлайн-, так і в онлайн-форматі.

Відвідавши захід, рекламодавці зможуть презентувати свої найкращі офери, а афіліати – безпосередньо домовитися про співпрацю з партнерськими програмами, СРА-мережами та власниками бізнесу.

Хочете знати, чим дивуватиме KiAC у 2020 році? Дивіться відеоролик.

Не пропустіть вигідну пропозицію для тих, хто встигне першим придбати квитки на KiAC 2020!

Покупцям квитка категорії «Бізнес» даруємо квиток на гральну виставку Ukrainian Gaming Week 2020, яка відбудеться 26-27 листопада. А покупці VIP-квитка отримають безкоштовний доступ на конференцію UGW.


Приєднуйтеся до профільного івенту, щоб розібратися у всіх нюансах роботи в гемблінг-ніші та навчитися добувати трафік із різних гео!

Програма події >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 91 голоси, середня 4.27 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.